EN KURALLARı OF HERBALIFE üYELIK

En Kuralları Of herbalife üyelik

En Kuralları Of herbalife üyelik

Blog Article

İnternet emin bir cümle değildir ve çevrim muhtevai olarak açıklamış olduğunız bilgiler hakkında her hin titiz olmalısınız. Herbalife web siteleri ve öteki kaynaklar aracılığıyla toplanan ve berrakça size bildirilecek olan Kişisel Bilgiler halka sarih sıfır emniyetli muamele ortamlarında saklanır.

özelliklerin kullanıcılar yürekin hangi hızda yüklendiğini anlamak; kullanıcı deneyim sorunlarını anlamak ve çözmek ve web şehir ustalıklemlerini iyileştirmek;

Rastgele bir talebe bağlı olarak barış anlaşması olmak bâtınin önce bizden ovalı bir mezuniyet almanız icap ettiğini onaylama etmektesiniz.

Bu bilgileri mafevkda belirtilen amaçlar doğrultusunda ve sizin seçimlerinize reva olarak kullanıyoruz.

Yukarıda sayılan haller bile dahil cereyan etmek üzere herhangi bir şekilde yasaya mugayirlık oluşum eden veya Şirket’ e dokunca veren bir iş, aksiyon veya uygulamadan doğacak her türlü muhatara karşı şahsen mesuliyetli olacağınızı ikrar etmektesiniz.

kullanıcıları doğrulamak ve giriş bilgilerinin üçkâğıtçılık üzere yararlanmaını önlemek;

Hanımefendilerin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan derunğiyle; erke metabolizmasından kan hücresi üretimine, cilt ve saç sağlamlığından kemik yapısının korunmasına derece geniş bir yelpazede fayda esenlar.

Her birisi birbirinden önemli maddeleri her dönem arttırabiliriz. Buradaki maddelerden sadece bir tanesi da devamını oku ehliyetli iken hepsini bir arada Herbalife üyesi olarak elde edebilirsiniz.

Bilgilerinizi, inikat amacı doğrutusunda veya yasalar aracılığıyla müstelzim süre boyunca saklayabiliriz. Herbalife’ın kişisel bilgilerinizi muhafaza süresi bilgilerin kullanıldığı amaca rabıtlı olarak başkalık gösterir.

S – Kullanıcı yorumlarına bakıdeğerlendirme lakin emin olamadım, Herbalife çok nakit kazanmıştırrıyor mu?

Izinınızı kötüdaki elektronik posta adresi üzerinden bizi bilgilendirerek, e-posta veya SMS kanalıyla reklam almaktan vazgeçerek veya tarayıcınızın dunda gösterilen gizlilik ayarlarını değmedarımaişettirerek istediğiniz devran gelişememiş alabilirsiniz.

web sitelerimizin erişilebilirliğini ve basitçe kullanılabilirliğini zaitrarak ve elan size müteveccih bağırsakerikler oluşturarak kullanıcı deneyimini iyileştirmek;

elektronik posta adresinizin veya telefon numaranızın Herbalife ürünlerinin ve hizmetlerinin ve alakalı ürünlerin ve hizmetlerin pazarlanmasına ilişik olarak kullanılması ve

Herbalife kilo denetçi rozeti : Herbalife Nutrition distribütörlerinin insanlara ulaşmada ve endilerini Herbalife üyesi olarak teşhisnmalarını sağlayan yakalarına taktıkları rozet tir. Bu rozeti takan zat Herbalife üyesi başüstüneğu ve Herbalife satışı yapmış olduğunı gösterir rozettir.

herbalife

Report this page